Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz

Uzman Teknik Ekibimizle Birlikte...

“3K Mühendislik alanında uzman ekibiyle tüm sorunlarınıza çare olacak bir yapıya sahiptir.”

3K Mühendislik

2001 yılında kurulan 3K Mühendislik, Mersin’in Silifke ilçesinde klima, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, tadilat ve tesisat işlerini kapsayan geniş iş uzmanlığıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaptığı her işin sonunda mutlu müşteriler bırakan 3K Mühendislik TSE standartlarına uygun kriterlerle hizmet veren bir firmadır. Kaliteyi tecrübe ile birleştiren firmamız Mersin genelinde her geçen gün daha fazla müşteri için sorun çözmede cazibe merkezi haline gelmiştir.

Airwell Klima’nın Mersin Silifke yetkili satış merkezi olan firmamız ayrıca her marka klimanın montaj ve teknik servis ihtiyacına cevap verebilmektedir. Bina ısıtma sistemlerini Kozlusan markası ile Mersin geneline taşıyan firmamız yine binaların soğutma sistemleri için gerekli ve doğru çözümleri uygulamaktadır.

Evinizi yenileme veya her hangi bir kısmında tadilat yapma ihtiyacı duyduğunuzda ise sadece hayal etmeniz yeterlidir. 3K Mühendislik olarak tüm tadilat ve tasarım isteklerinize uzman ekibimiz ile sizin istekleriniz ve bizim tecrübelerimiz ışığında cevap vermekteyiz.

Teknolojik Çözümler

3K Mühendislik bir çok alanda sizlere hizmet vererek tüm Tadilat-Tesisat işlerinizi yapmaktayız.

Uzman Teknik Ekip

3K Mühendislik alanında uzman ekibiyle sizlerin  bütün sorunlarınıza çare olacak bir yapıya sahiptir.

Profosyonel Çalışma

Uzman ekibimizin alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübesi profesyonel hizmet anlayışı ile birleşti.

Hemen Arayın!